Календар на събитията
Дизайнерски обувки в PARADISE CENTER
ОБУВКИ НА МАНОЛО БЛАНИК, ДЖИМИ ЧУ, КРИСТИАН ЛУБУТЕН И ВИВИАН УЕСТУУД, ИЗПОЛЗВАНИ НА СВЕТОВНАТА СЦЕНА ЩЕ ВИДИТЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ
Изложба на обувки от всички времена, сътворени от най-известните световни дизайнери: Маноло Бланик, Джими Чу, Кристиан Лубутен и Вивиан Уестууд ще бъдат представени по повод 10-тия рожден ден на FOX Life в Paradise center.
Колекцията от 50 ретро и съвременни експоната включва символи на модната, музикалната и филмовата индустрия - носени от Бионсе, Джулия Робъртс, Джесика Бийл, Рита Ора и Ким Кардашиян. В изложбата са включени и части от колекциите на Вивиен Уестууд „Rocking Horse“, Кристиан Лубутен „Very Riche“ и модел на Маноло Бланик, създаден специално за сериала „Сексът и градът“. "Пепеляшка е доказателство, че чифт обувки могат да променят живота ти!" казва Кристиан Лубутен. Обувките на Маноло Бланик не случайно са любимите на Кари Брадшоу,защото те са секси, с много високи и остри токове. Често са с пера, помпони, панделки, мъниста,връзки или изобщо са мечта за всяка жена.
Уникалната колекция ще бъде изложена между 15 октомври и 15 ноември на ет.+1 на Fashion Avenue в Paradise Center (бул. Черни връх 100). Входът е свободен.
Заповядайте в Paradise Center и се насладете на красота, стил и изящество.
За Paradise Center:
Paradise Center е първият представител на третото поколение търговски центрове в България. През първата си година той се наложи като единствения у нас комплекс от типа супер–регионален лайфстайл център, който съчетава търговски обекти, развлечения, възможности за спорт, зона за хранене и многофункционална зала за конферентни събития. Разполага с 14 кино зали, включително единствената по рода си в Европа 4ДХ зала, иновативна ледена пързалка, както и зала за катерене за хора от всички възрасти. Увеселителният център Skypark е първия у нас, поставен на покрив-тераса, което придава съвсем различен мащаб и променя изцяло изживяването в неговите единадесет атракциона. Паркът е проектиран от Валерио Мацоли, част от екипа по проектирането на „Дисниленд” в Париж. С иновативната си архитектура, обединяваща по уникален начин фонтани, водопади, водни каскади, овални форми и максимален достъп на естествената светлина както и с огромното си разнообразие от водещи модни марки Paradise Center.
начало | добави събитие | събитията за днес